Results 1 to 8 of 8

Thread: [PYTANIE] Asus HOWTO - czy byloby zainteresowanie?

  1. #1
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Świebodzice
    Posts
    7

    [PYTANIE] Asus HOWTO - czy byloby zainteresowanie?

    witam. spedzilem niemal tydzien na testowaniu/konfigurowaniu tego sprzetu. We wrzesniu chcialbym napisac dokladny howto wraz ze screenshootami opisujacy wgrywanie fw, stawianie ftp, www, rtorrenta wraz z webui, dostepu do ssh i www z zewnatrz i innych rzeczy ( w moim przypadku sporo tego bylo ) zdaje sobie sprawe ze nie wszyscy sa obyci z linuxem (tak jak np ja :P duzo zawdzieczam niemiecko i anglojezycznemu forum, oraz czlonkom stowarzyszenia RootNode w konfigurowaniu linuxowych ficzerow).

    Czy bylibyscie zainteresowani takim poradnikiem? Czy, jesli by wam pomogl, bylibyscie w stanie zlozyc dobrowolna dotacje w dowolnej kwocie?
    http://mrok.eu
    internet radio with hardstyle etc. http://radio.mrok.eu

  2. #2

    Thumbs up Jestem ZA

    Myślę, że wiele osób byłoby zainteresowanych takim manualem, ale nie będę tu mówił za wszystkich.
    Ja miałem spory problem z EXT3 na WL-500W, a rozwiązanie go zajęło mi 4 dni.
    A tak zerkną bym w taki manual i wio.
    Tak wiem. Zaraz podniosą się głosy, że po to jest Google, żeby googlować te problemy, ale Google nigdy nie zastąpi dobrego manuala.

    Pozdrawiam
    MG

  3. #3

    Świetny pomysł

    Popieram, nawet bardzo. A co do dobrowolnej wpłaty to na jakieś dobre piwko możesz liczyć

  4. #4
    Jasne, że pełne HOW-TO by się przydało... POPIERAM W 110%

    Pozdrawiam,
    G.

  5. #5
    jestem za, kolego a kiedy to będzie bo ja już nie moge się doczekac!

  6. #6
    Quote Originally Posted by kaos View Post
    duzo zawdzieczam niemiecko i anglojezycznemu forum, oraz czlonkom stowarzyszenia RootNode w konfigurowaniu linuxowych ficzerow).
    A czy składałeś użytkownikom, którzy Ci pomogli "dobrowolna dotacje w dowolnej kwocie"?
    Pytasz więc odpowiadam w swoim imieniu (ale myślę, że moja opinia nie jest odosobniona):
    1. każdy manual jest przydatny
    2. nie jestem zainteresowany manualem za który składa się "dobrowolna dotacje w dowolnej kwocie" - tym bardziej na forum, na którym z zasady służy do bezpłatnej wymiany wiedzy, opinii i informacji.
    3. myślisz, że ludzie którzy używają darmowego opensourcowego softu będą płacić za manuale?
    p.s. moja wypowiedź jest wyrażeniem opinii, nic osobistego

  7. #7
    popieram pomysl w 100%

  8. #8
    Popieram 100%
    Czekamy na manual!

Similar Threads

  1. HowTO Run Slimserver on asus wl500gp
    By alxndrv in forum WL-500gP Tutorials
    Replies: 3
    Last Post: 14-07-2008, 16:06
  2. WL-500gP and Asus support experience
    By Blezi in forum WL-500gP Q&A
    Replies: 6
    Last Post: 03-12-2006, 12:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •