Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 18 of 18

Thread: WL-500gP V2 - DOWNLOAD MASTER

  1. #16
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Poland, Biała Podlaska
    Posts
    276
    Quote Originally Posted by pepe_lodz View Post
    ale czy mozna nadac kazdemu uzytkownikowi oddzielne haslo i przydzielac rozne prawa do poszczegolnych katalogow ?

    mozesz dac mi namiar na ten program ?
    http://www.digipedia.pl/man/adduser.8.html

    Każdy użytkownik może mieć różne prawa dostępu do różnych katalogów, może mieć inny katalog ftp lub cokolwiek innego, i jeżeli mu pozwolisz może się logować do ssh lub czegokolwiek innego.

    Założę się że orginalny soft tego nie pozwala.

  2. #17
    szczerze to troche nie moge tego zrozumiec

  3. #18

    download master zawiesza ruter

    Mam dziwny problem z moim WL500gpv2 .Ostatnio zaczął mi się zawieszać ruter w czasie pobierania DM. Jeżeli ściągam jakiś mniejszy plik np 1GB to wszystko jest ok ale gdy się włączy ściąganie większego pliku to po około 2GB (lub około 10 godzinach pracy) następuje zwiecha rutera. Po restarcie DM nie pokazuje już pełnego rozmiaru pliku tylko że docelowo ma 2GB i nie wznawia pobierania mimo że plik zapisany w share/download/download Incomplete ma prawidłową wartość .Powtórne wgrywanie torrenta nic nie daje.Pozostaje tylko format gdyż nawet po usunięciu jest to samo.Po ponownym sformatowaniu dysku (ext3)można ponownie ściągać . Co ciekawe po przeliczeniu pliku utorrentem można kontynuować ściąganie . To samo mam przy korzystaniu z dysku przy oglądaniu filmów na telewizorze. Po kilku godzinach się wiesza a czasem szybciej. Chciałem przejść na olega ale też się zawieszał podczas próby konfiguracji i mimo wielokrotnych prób nie udało się go poprawnie zainstalować.Gdybym to robił sam to bym pomyślał że to moja wina ale robił to doświadczony informatyk(dwa dni). Czyżbym trafił na taki egzemplarz?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Download Master
    By nszb in forum WL-500gP Firmware Discussion
    Replies: 124
    Last Post: 03-10-2009, 13:56

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •