Results 1 to 8 of 8

Thread: Klient Torrent

  1. #1

    Klient Torrent

    Witam,
    Próbowałem zainstalować jakiś klient torrent do Oleg's firmware, lecz, gry próbuję się połączyć za pomocą przeglądarki pokazuje mi się komunikat, że nie można połączyć z adresem. Jak temu zaradzić?

    Edit: Proszę moderatora o usunięcie poprzedniego tematu.
    Last edited by pawelgt; 29-11-2009 at 20:12. Reason: Usunięcie poprzedniego tematu

  2. #2
    Jak instalowałeś przez ipkg czy ze źródeł i drugie pytanie jaki to klient?

  3. #3
    Zainstalowałem IPKG, próbowałem 2 klienty : rtorrent i Transmission, żaden nie działa.

  4. #4
    Hmm a próbowałeś odpalić skrypt od transmission (/opt/etc/init.d/S*)? Zainstaluj przez ipkg pakiet htop (ipkg install htop) i w nim sprawdz czy sie transmission odpalił.

  5. #5
    Nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, że po każdym wyjściu z konsoli wszystkie dane się kasują, np. jak teraz próbowałem zainstalować ten pakiet htop, wyskoczył mi komunikat, że nie znaleziono IPKG. Czy ktoś wie co robię źle? Używam pendrive 8GB.

  6. #6
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Poland, Biała Podlaska
    Posts
    276
    Nie odłączałeś przypadkiem pendrive'a i nie zamontował się w innym miejscu niż /opt?

    Jeżeli binarka ipkg jest w /opt/bin i /opt/bin jest w zmiennej PATH i jeżeli odpowiednia partycja jest zamontowana pod /opt to musi działać.
    Last edited by Lesiuk; 03-12-2009 at 17:55.

  7. #7
    A jak sprawdzić, gdzie się zamontował PenDrive?
    Po zabawach z Pendrivem, podłączyłem go do PC i okazało się, że z 8GB zostało 450MB! Wyczytałem, że to partycja Swap może zajmować to miejsce, jak ją usunąć?
    Last edited by pawelgt; 05-12-2009 at 13:20.

  8. #8
    Odpal jakieś liveCD z distro linuxa albo z innego pendrive'a gparted i spartcjonuj sobie tego pendrive'a co masz na nim /opt i resztę rzeczy do olega

Similar Threads

  1. Creating a new torrent with transmissioncli
    By Mokake in forum WL-500gP Q&A
    Replies: 0
    Last Post: 11-02-2009, 16:31
  2. Asus WL-500G Premium for torrent download
    By alexdagre8 in forum WL-500gP Q&A
    Replies: 4
    Last Post: 21-08-2008, 21:39
  3. Torrent problems and questions
    By Untouchable in forum WL-500gP Q&A
    Replies: 3
    Last Post: 20-04-2008, 21:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •