Page 41 of 55 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast
Results 601 to 615 of 816

Thread: České vlákno

  1. #601
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    czech republic
    Posts
    182

    cojeco

    RT-N13u dd-wrt | Toshiba 2.5" 160GB | pxe boot server

  2. #602
    Quote Originally Posted by Bambus View Post
    Takže děkuji uctivě za odpovědi pánové, ráčím vyzkoušet a podám výsledky
    Tak disk zformátován na ext3 a teda vůbec se nedokáže připojit, router ho vidí, pozný typ a velikost, ale je stále nepřipojen.
    - upgrade firmware orig. na 3.0.3.8 nepomohl
    - telnet ani ssh mi nefunguje, jak se přípojit ? (zkusil bych zformátovat přímo na routeru)
    - jaký typ oddílu musí na disku být (mám teď "linux", ale na výběr jich je x)
    - má smysl zkusit ext 2 ?

  3. #603
    Quote Originally Posted by Bambus View Post
    Tak disk zformátován na ext3 a teda vůbec se nedokáže připojit, router ho vidí, pozný typ a velikost, ale je stále nepřipojen.
    - upgrade firmware orig. na 3.0.3.8 nepomohl
    - telnet ani ssh mi nefunguje, jak se přípojit ? (zkusil bych zformátovat přímo na routeru)
    - jaký typ oddílu musí na disku být (mám teď "linux", ale na výběr jich je x)
    - má smysl zkusit ext 2 ?
    ahoj, já ho ve voknech zformatoval na fat32, připojil k routeru, a přes telnet(respektive putty) postupoval podle navodu pana kratochvila nebo coopera. připojiš se přes telnet, všechno z toho disku odstraniš, každou partition a udělaš v podstatě vše znovu.

    http://kratochvilovi.net/kcms/index....p-sqlite-1-dil

  4. #604
    Quote Originally Posted by terei View Post
    ahoj, já ho ve voknech zformatoval na fat32, připojil k routeru, a přes telnet(respektive putty) postupoval podle navodu pana kratochvila nebo coopera. připojiš se přes telnet, všechno z toho disku odstraniš, každou partition a udělaš v podstatě vše znovu.

    http://kratochvilovi.net/kcms/index....p-sqlite-1-dil
    Díky za návod, no tadfy je problém že ten org. fw neumožní zapnutí telnetu, nikde to tam není v menu FAT32 se potřebuju vyhnout, protože nešlo zapsat více jak 150GB..

  5. #605
    Quote Originally Posted by Bambus View Post
    Díky za návod, no tadfy je problém že ten org. fw neumožní zapnutí telnetu, nikde to tam není v menu FAT32 se potřebuju vyhnout, protože nešlo zapsat více jak 150GB..
    Já myslim že i origoš fw někde ten telnet musí mít. A ten fat sem tam daval jenom proto aby mi FW našel ten disk, pak ho v tom routru přes fdisk přeformatuješ na ten ext3. Podivam se na demo originalu a pak ti řeknu ted musim jit

  6. #606
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    czech republic
    Posts
    182
    Nevím to jistě ale 500gP V2 stejně třeba jako můj RT-N13U po připojení disku shodí telnet, lze zapnout http://192.168.1.1/Main_AdmStatus_Content.asp příkazem telnetd, být tebou tak moc nepřemýšlím a nahodím oleg firmware nebo wrt čko protože fw od asusu je k vzteku. Hlavně torrenting přes DM se nedá srovnat s Transmission klientem či plně konfigurovatelným rTorrentem
    RT-N13u dd-wrt | Toshiba 2.5" 160GB | pxe boot server

  7. #607
    Quote Originally Posted by gouryella View Post
    Nevím to jistě ale 500gP V2 stejně třeba jako můj RT-N13U po připojení disku shodí telnet, lze zapnout http://192.168.1.1/Main_AdmStatus_Content.asp příkazem telnetd, být tebou tak moc nepřemýšlím a nahodím oleg firmware nebo wrt čko protože fw od asusu je k vzteku. Hlavně torrenting přes DM se nedá srovnat s Transmission klientem či plně konfigurovatelným rTorrentem
    já bych tam dal olega nebo dd-wrt, ale je to těžky, vše ma svoje pro a proti. ale origoš snad nema žadny pro. všechny navody v češtině jsou pro olega nebo koppel. takže bych na začatek volil olega. ale vic klikatelny je rozhodně dd-wrt. takže až se ti podaři všechno na olegovi tak pak zkus ten dd-wrt. jinak dd-wrt si projdi tady http://www.dd-wrt.com/demo/

    s tim torrentingem taky bojuju, u original firmware snad ani neni boj, to každej na prvni pokus odpískal. ja mam ted seakyho ctcs. ale nevim proč, ale torrent s vic souborama nenačte vůbec. a to bych řekl že vadi.

  8. #608
    Quote Originally Posted by gouryella View Post
    Nevím to jistě ale 500gP V2 stejně třeba jako můj RT-N13U po připojení disku shodí telnet, lze zapnout http://192.168.1.1/Main_AdmStatus_Content.asp příkazem telnetd, být tebou tak moc nepřemýšlím a nahodím oleg firmware nebo wrt čko protože fw od asusu je k vzteku. Hlavně torrenting přes DM se nedá srovnat s Transmission klientem či plně konfigurovatelným rTorrentem
    Díky, pokud do chlívu System Command zadám telnetd, nestane se nic, ani přesměrování do souboru jej nevytvoří, těžko tedy říct co se tam děje.. ještě mě napadlo zkusit nastavit příznak povolení telnetu přes uložení/obnovu konfigurace, ale nevím který je to tag, je jich tam plno, možná tam ani není. Nemůže se mi někdo podívat do Settings.CFG, zda to tam nevykouká ?

  9. #609
    Quote Originally Posted by Bambus View Post
    Díky, pokud do chlívu System Command zadám telnetd, nestane se nic, ani přesměrování do souboru jej nevytvoří, těžko tedy říct co se tam děje.. ještě mě napadlo zkusit nastavit příznak povolení telnetu přes uložení/obnovu konfigurace, ale nevím který je to tag, je jich tam plno, možná tam ani není. Nemůže se mi někdo podívat do Settings.CFG, zda to tam nevykouká ?
    nepárej se s tim a hod tam toho olega, je to za 5 minut hotovy a riziko male

  10. #610

    torrent klient

    nechci aby se zapomělo na moje otazky co jsem zde kladl. ale jaky je nejlepší nebo aspon použitelny torrentovy klient. S web interface. at už php nebo java. a kdyby měl někdo uloženou založku s postupem instalace budu vděčny. diky

  11. #611
    Join Date
    May 2008
    Location
    Czech Republic
    Posts
    20

    ip accounting - ipac

    Zdravim, nezkousel nekdo z Vas rozjet na olegovi ipkg balicek ipac-ng?
    Jiz delsi dobu shanim nejaky funkcni ip accounting, tak by me zajimalo jak to vypada. Pod Tomatem se mi to nedari rozjet a nechci kvuli tomu predelavat fw , jsem s nim celkem spokojeny.

    Jen kdybyste nahodou kekdo vedel co s tim, prikladam vypis z konzole:
    root@t13:/tmp/home/root# ipkg install ipac-ng
    Installing ipac-ng (1.31-3) to /opt/...
    Downloading http://ipkg.nslu2-linux.org/feeds/op...1-3_mipsel.ipk
    Nothing to be done
    An error ocurred, return value: 1.
    Collected errors:
    ERROR: Cannot satisfy the following dependencies for ipac-ng:
    iptables
    root@t13:/tmp/home/root#
    Last edited by jani; 07-02-2010 at 22:04.
    Asus WL-500g, Oleg 1.9.2.7-7g | Asus WL-500g, DD-WRT v23 SP2 | Asus WL-500gP, Tomato Firmware v1.25.8515 RAF ND USB Thor MOD .8

  12. #612
    Quote Originally Posted by terei View Post
    nepárej se s tim a hod tam toho olega, je to za 5 minut hotovy a riziko male
    Tak hotovo ale v tomhle rozhraní mi trochu vadí, že nemůžu nastavovat u FTP u každýho usera přístup do jednotlivých adresářů, no musím trochu předělat strukturu. Teď to naplním daty a uvidím zda neskončím jako s tou FAT32 Jinak změna fw na původní by asi zase vše rozbila předpokládám ?

  13. #613

    ipaccounitng 1.5

    jede to někomu? mě pořad ne, nevim jestli nemam instalovanou nějakou věc ktera je k tomu potřeba. mam vše dle navodu kratochvila. jeho ipacounting 1.2 mi funguje. ale ta 1.5 je přehlednější. A myslim že když jede 1.2 tak mám vše pro 1.5

    První chybou je, že nedokážu spustit install.sh, bud nemam práva, nebo když nastavim chmod +x na install.sh tak soubor nenalezen. tak ho teda otevřu ručně, projdu všechny body, udělam je ručně a stejně to nejede.

    díky

  14. #614

    ip accounting

    Nemáte někdo naprogramovanej ip accounting tak, aby v tabulce přenesenych dat zobrazoval navic DNS nebo nějakej popisek ke každy ip adrese, aby bylo hned jasny o jakyho uživatele se jedná. Pokud možno bez použití mysql díky.

  15. #615

    dashboard

    nazdar, zkoušel jsem návod podle beranka i očka. a nic nefunguje. Pořád mě to nedokaže přesměrovat na muj web server. nemáte někdo funkční dashboard script, a třeba i nějakou php stránku s přihlašováním? S nějakym klikatkem na prodloužení volnyho internetu na 10 minut. Vše jen pro wifi. Nebo pokud mate nějakej dobrej navod tak mi hodte link, díky moc

Page 41 of 55 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •