Page 21 of 55 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast
Results 301 to 315 of 816

Thread: České vlákno

  1. #301
    super, díky moc...

  2. #302
    Quote Originally Posted by Tigerz View Post
    Nevies ako tam nastavit aby som videl aktualnu rychlost ...? myslim nie nejako oneskorene po zapnuti update.


    da sa takto ked to je aj otvorit port na to pripojenie?.... alebo staci v routri vytvorit virtualny server ?
    bez update aktualni rychlost asi nezjistis pokud si an to nenapises svuj vlastni skript, ktery by to aktualizoval sam

    jake otevreni portu mas na mysli? da se samozrejme pomoci iptables vlozit pravidlo na presmerovani, pripadne povoleni prichozi komunikace na nejakem portu

  3. #303
    Quote Originally Posted by ares952 View Post
    bez update aktualni rychlost asi nezjistis pokud si an to nenapises svuj vlastni skript, ktery by to aktualizoval sam

    jake otevreni portu mas na mysli? da se samozrejme pomoci iptables vlozit pravidlo na presmerovani, pripadne povoleni prichozi komunikace na nejakem portu
    Tak mam ten 8GB kluc a fakt neviem ako to zmenim v tom /opt/etc/transmission.conf

    ved tam nieni nic ako napr C:\ zmenit na d:\ ....

  4. #304
    Quote Originally Posted by Tigerz View Post
    Tak mam ten 8GB kluc a fakt neviem ako to zmenim v tom /opt/etc/transmission.conf

    ved tam nieni nic ako napr C:\ zmenit na d:\ ....
    linux ma trosku jinou logiku adresarove struktury, zadne disky z nebo d, vsechno jen adresare namountovane do korenoveho oddilu.

    Je potreba abys specifikoval svuj dotaz a vzdy napsal na co odpovidas, potom Ti dokazu poradit, nebo rict co jak by slo.

  5. #305
    Quote Originally Posted by ares952 View Post
    linux ma trosku jinou logiku adresarove struktury, zadne disky z nebo d, vsechno jen adresare namountovane do korenoveho oddilu.

    Je potreba abys specifikoval svuj dotaz a vzdy napsal na co odpovidas, potom Ti dokazu poradit, nebo rict co jak by slo.
    Aha .... to som potreboval vediet... diky moc...

  6. #306
    Mam este otazocku ohladom tej rychlosti ... stale mi klesa a stupa neda sa to nejako upravit?

  7. #307
    Quote Originally Posted by Tigerz View Post
    Mam este otazocku ohladom tej rychlosti ... stale mi klesa a stupa neda sa to nejako upravit?
    delat by to nemelo, jake mas pripojeni (provider) ?

  8. #308
    taky mi ta rychlost znacne kolisa - ale na PC vse ok...

    nevite nekdo o nejaky solidnim download manageru? nebo jde primet transmission aby stahoval i jiny soubory nez torrenty?

  9. #309
    Quote Originally Posted by examiner View Post
    taky mi ta rychlost znacne kolisa - ale na PC vse ok...

    nevite nekdo o nejaky solidnim download manageru? nebo jde primet transmission aby stahoval i jiny soubory nez torrenty?
    z internetu nejake napr. iso soubory jde stahovat pres wget

    me u torrentu donedavna rychlost nekolisala, enz UPC zavedla omezovani

  10. #310
    Quote Originally Posted by ares952 View Post
    delat by to nemelo, jake mas pripojeni (provider) ?
    Mam T-com DSL DW: 260kb/s UP: 60kb/s

    V klasickom utorrente v NTB mi to slape v pohode 250kb/s .... tam mam otvoreny port cez router....

    V transmission to ide cca max 215kb/s a hned klesne na 5kb/s a tak.... skusal som aj nakofigurovat ten port 65534 co je v transmission.conf..... do routera ako virtual server pre IP Routra....a nevidim rozdiel...

    V tom transmissione tam ukazuje uzivatelov PEERS to su iba activny? mne ukaze pri stahovani 15 a v utorrente 40... ???
    Last edited by Tigerz; 26-11-2008 at 06:31.

  11. #311
    Quote Originally Posted by ares952 View Post
    z internetu nejake napr. iso soubory jde stahovat pres wget

    me u torrentu donedavna rychlost nekolisala, enz UPC zavedla omezovani
    to jo no, ale docela by se mi libilo, kdyby to umelo primo transmission, aby si tam useri mohli snadno pridavat svoje downloady... Docela dobre se da stahovat i pres Lynx, akorat tam resim problem s vice downloady najednou - moc se mi to nestava, ale obcas je to potreba...

    Jaky je nejlepsi ftp server? vsftp?
    Last edited by examiner; 26-11-2008 at 10:55.

  12. #312
    Quote Originally Posted by Tigerz View Post
    Mam T-com DSL DW: 260kb/s UP: 60kb/s

    V klasickom utorrente v NTB mi to slape v pohode 250kb/s .... tam mam otvoreny port cez router....

    V transmission to ide cca max 215kb/s a hned klesne na 5kb/s a tak.... skusal som aj nakofigurovat ten port 65534 co je v transmission.conf..... do routera ako virtual server pre IP Routra....a nevidim rozdiel...

    V tom transmissione tam ukazuje uzivatelov PEERS to su iba activny? mne ukaze pri stahovani 15 a v utorrente 40... ???
    musis brat do uvahy taky rychlost procesoru, koukal jsi na vytizeni systemu pri stahovani pres transmission anebo pres ftp? podle me 15 peeru/seedu je docela slusne cislo

    co se tyka rychlosti to je druha otazka :-( nevim

  13. #313
    Quote Originally Posted by examiner View Post
    to jo no, ale docela by se mi libilo, kdyby to umelo primo transmission, aby si tam useri mohli snadno pridavat svoje downloady... Docela dobre se da stahovat i pres Lynx, akorat tam resim problem s vice downloady najednou - moc se mi to nestava, ale obcas je to potreba...

    Jaky je nejlepsi ftp server? vsftp?
    na tohle by sel samozrejme napsat skript, udelal bych to, ale nemam vubec cas, takze kdyz neco potrebuju naplanuju si pres at ulohu za pet minut, kterou zacnu stahovat velky soubor z http/ftp

  14. #314
    Code:
    Connected to 10.107.115.142.
    500 OOPS: vsftpd: not found: directory given in 'secure_chroot_dir':/opt/usr/sha
    re/empty
    500 OOPS: child died
    Connection closed by remote host.
    Zkoušel jsem rozběhat vsftpd (http://wlhdd.co.uk/wiki/VSFTP) a tohle mi to pořád píše. Nevíte někdo co s tím?

    Co se samby týče, tam mám pro změnu problém s konfigurací - nedostane se mi tam žádný user...

  15. #315
    Quote Originally Posted by examiner View Post
    Code:
    Connected to 10.107.115.142.
    500 OOPS: vsftpd: not found: directory given in 'secure_chroot_dir':/opt/usr/sha
    re/empty
    500 OOPS: child died
    Connection closed by remote host.
    Zkoušel jsem rozběhat vsftpd (http://wlhdd.co.uk/wiki/VSFTP) a tohle mi to pořád píše. Nevíte někdo co s tím?

    Co se samby týče, tam mám pro změnu problém s konfigurací - nedostane se mi tam žádný user...

    sambu mi stacilo pouze zapnout ve webovem rozhrani
    s vsftpd bohuzel neporadim, neznam ho :-(

Page 21 of 55 FirstFirst ... 11192021222331 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •