Rumsound: MacOSx teda bohužel nemám, ale tak fungovat by to mělo, napadá mě: 1. zkusit novější verzi samby, 2. hod sem smb.conf (hlavně security = ??? encrypt passwords = ???) ale když to jede v XP, 3. nemáš heslo case sensitive, nebo Num Lock zaplej/vyplej? 4.co firewall- zkus dočasně vypnout, 5.co na to fora MacOSX?

kath: teploměr je hezký, paráda. Využíváte to v praxi často? Jako monitoring teploty v bytě nebo spíš venku?


keydee:
body 1 a 3 - vidím, že už od FTP požadujete pokročilejší věci, dobré zkušenosti mám s vsftp, zkuste, instalace přes ipkg, snadná konfigurace, po připojení skok třeba do domovských složek, virtuální uživatelé.
bod 2 - Nemůžete se připojit vůbec nebo jen nevidíte složky? Máte jaký firmware? V Olegovým vidět jistě jsou, podle toho kam je namountujete. já :
/tmp/harddisk/part1 ...
bod 4 - Ted u toho nejsem, ale téměř jistě bych řekl, že je taková položka ve webadministraci, jen upřesníte port a musí vám tam běžet webserver, jo a povolit to ve firewallu, jinak by neměl být problém.

na vlastní nebezpečí !!! úprava hardwaru, pravděpodobně přijdete o záruku, nemám vyzkoušeno, pouze překládám:
Ted se tu hodně řeší, že se dá zvýšit citlivost příjmu, resp snížit uroven šumu přehozením odporu R17, který by měl být 62Ohm místo 62kOhmů (nebo paralelně 68Ohmový). Od srpna 2007 by to již mělo být opraveno. Dá se zjistit příkazem wl noise.
link na originální článek je v tomto vlákně:
viz http://wl500g.info/showthread.php?t=13321