WL-600G - Brak połączenia Ethernet?
Witam serdecznie, kupiłem router ADSL WL-600G, na allegro nowy-bez gwarancji.
Mogę połączyć się bez problemów z routerem poprzez wifi, lecz nie moge połączyć się poprzez kabel sieciowy, próbowałem z trzech różnych komputerów, używając trzech różnych kabli - nic.
Co robić?
Pozdrawiam
asus wl-600g , soft , dawngrade , torrent , help
kupilem ten router dzis naczytaem sie ze mozna sciagac torrenty a tu lipa takiej opcji nie ma :confused:
moze ktos mi pomoze jaki soft wybrac do niego pod neostrade Anex A
czy jak wgram jakis inny soft to strace gwarancje ??
i czy jest mozliwosc wgrania potem orginalnego softu asusa jak bym zrezygnowal z alternatywnego softu ??
moze ktos wie jak sie to robi prosze o pomoc
Asus wl600g - nie działają nie które strony...
Witam,
taki problem miałem jak w temacie - a mianowicie:
- router wl600g,
- internet z Netii na łączach TP.
Wg Netii w ustawieniach linii trzeba ustawić PPPoA - wsio ok, wsio działa, ale z czasem pojawiają się problemy z ładowaniem nie których stron - w tym Netii! Problem rozwiązuje przestawienie z PPPoA na PPPoE - oraz trochę cierpliwości :)