PDA

Bekijk de volledige versie : Zła Konfiguracja Routera



Kaka0706
02-08-2010, 20:58
Witam, Mój problem polega na tym iż zapomniałem że mam oleg's firmware i upgradowałem swój firmware do najnowszego orginalnego softu. Niestety internet odrazu po upgradzie przestał działać więc za pomocą programu Firmware Restoration wróciłem soft do oleg's . Lecz problem polega na tym iż w miedzy czasie kiedy nie miałem internetu po upgradzie softa zadzwonilem do dostawcy i poprosiłem o zmianę MACa tak aby działał internet bezpośrednio przez kabel do komputera , lecz teraz gdy udalo mi sie wrocic soft do oleg's znow zadzwoniłem i poprosilem o wrocenie do MACa takiego jaki jest zeby router działał , niestety facet powiedział mi że nie widzi routera wiec musze mieć cos źle skonfigurowane. Niestety nie wiem co robić gdyż konfiguracja jest ciagle taka sama ponieważ przy zmianie softa na orginalny i potem na oleg's konfiguracja sie zachowała. Wiec moje pytanie co Musze ustawić aby Mój dostawca widział mój router i co z tym idzie abym miał internet przez routera.?

mariusz19
02-08-2010, 21:27
Proponuje przywrócić ustawienia fabryczne i skonfigurować wszystko od nowa. Przy zmianie softu mogły się pomieszać niektóre ustawienia.