PDA

Bekijk de volledige versie : Wl 500g Premium problem z połączeniem



antos777
20-08-2009, 16:51
Witam
Mam problem z połączeniem się z panelem administratora mojego routera. Pod adresem 192.168.1.1 nic nie ma. W routerze wszystko się świeci. No i działa bo przez wifi podłączone jest do niego PS3 i bez problemu działa. Zainstalowałem na kompie nowy system i chciałem sobie wpisać klucze do połączenia przez wifi a tu taki klops

Lesiuk
20-08-2009, 20:13
Skoro połączenie internetowe działa to sprawdź jaka bramę dostajesz via dhcp.
To będzie adres ip twojego routera.

zefel
08-10-2009, 18:00
Bramka via DHCP ? Może bardziej łopatologicznie.Mam ten sam problem.Nabyłem to licząc na uruchomienie ściągania z http. Najpierw działało nawet DM tylko wieszał stronkę routera .Postanowiłem zainstalować najnowszy firmware i przestało ściągać.DM się zaczął wieszać. Gdy usunąłem pobrane pliki z podłączonego pendriva okazało się że nie zwolniło się miejsce. Trzeba go było sformatować. No wszystko było ok tylko DM przestał się łączyć z routerem. Teraz nie mam dostępu do strony chociaż nic nie zmieniałem. Internet działa tylko ze stroną zarządzania konsolą się nie da połączyć.Chyba zmienił się adres tylko w jaki sposób.Wpisywałem wszystkie adresy jakie były podane w połączeniu sieciowym i nic.

Udało się wgrać nowy firmware przez reset następnie firmware restoration (za czwartym czy piątym podejściem) i działa.Nawet torrenty ściąga tylko pozostał problem z usuwaniem pobranych plików. Można je usunąć i przenieść na komputer ale miejsce się nie zwalnia.Jedynie format dysku w komputerze zwalnia miejsce.Może jest jakiś inny sposób?
Pozostaje chyba zgrywanie i usuwanie plików po przełożeniu dysku na komputer.