PDA

Bekijk de volledige versie : Transmission i seedowanie



cichy
17-05-2009, 20:21
Sprawa wygląda następująco: mam już router skonfigurowany (dzięki pomocy kol. Lesiuka) zainstalowałem transmission (1.6) wszystko pięknie ładnie (sterowanie przez transmission remote dotnet) ale chciałbym wstawiać torrenty na tracker (np sieciowy) tylko jak to zrobić? Poratuje ktoś wiedzą, czytałem że można seedować z torrenta zrobionego w utorrencie ale póki co nie idzie mi to, może jakieś sugestie, info co i jak. Dzięki za pomoc :)

Lesiuk
18-05-2009, 12:17
Tworzysz plik .torrent w innym kliencie, wrzucasz pliki do folderu gdzie pobiera transmission, dodajesz plik .torrent do pobierania, transmission przehashuje te pliki i zacznie seedowac.

cichy
18-05-2009, 17:59
Próbowałem tak i nie wysyłało pliku, nie wiem może ważna jest ścieżka do tego pliku. A jak to się ma do seedowania na prywatnych trackerach działa tak samo czy już nie bardzo?

Lesiuk
20-05-2009, 13:14
Próbowałem tak i nie wysyłało pliku, nie wiem może ważna jest ścieżka do tego pliku. A jak to się ma do seedowania na prywatnych trackerach działa tak samo czy już nie bardzo?

Pliki muszą być dokładnie w takich samych miejscach w jakich zapisałby je transmission gdybyś je normalnie pobierał więc skoro nie działa na pewno w nich nie są.

To nie ma prawa nie działać.