PDA

Bekijk de volledige versie : Wl700ge alias IP do hosta



Marcogm
09-11-2008, 11:36
Mam asusa wl700 i potrzebny mi jest serwer ftp bym widział pewne pliki przez internet w różnych miejscach i wszystko to da się zrobić tym ruterem tylko jest mały problem bo asus narzucił tylko pewne serwery typu np DYNDS.org itp które mogą dokonywać aliasu ip do hosta i nie było to problemem gdyby to działalo zawsze a tu po okresie prubnym wszystko sie wyłancza meil o kase,
sprawdziłem na kilku adresach i tosamo góra miesiąc.
Pytanie czy nie mógłby ktoś coś wymyśleć aby w IPconfig w zakładce Miscellaneous dało sie wpisać nazwe dowolnego serwera np. no-ip.pl działa fre.
Może żle coś robię, może jakieś inne firmoware prubowałem tu opisywane 2.0.07 ale nie chce się wgrać na 10.7.8.
Mam internet DSL a może byto jakoś inaczej rozwiązał?

Marcogm
09-11-2008, 12:08
Mam asusa wl700 i potrzebuje prosty serwer ftp aby widzieć pewne pliki przez internet i wszystko na tym ruterze spełnia moje wymagania i działa OK! jest tyloko jeden problem asus narzucił tylko przez siebie preferowane serwery które moga dokonywać aliasu mojego IP do hosta i działa to mniej więcej mieśiąc poczym meil o kasę i wszystko się wyłancza,sprawdziłem już kilka tych sugerowanych serwerów typuDYNDNS.org i wszędzie tosamo.
Czy mógłby ktoś coś wymyśleć aby w IPconfig w zakładce Miscellaneous można było wpisać dowolny adres serwera np. no-ip.pl jest free.
Może żle coś robię,a może w jakiś inny sposób da śie tego ftpa postawić na wl700.
Mam internet DSL, prubowałem z nowym firmoware ale 2.0.0.7 opisywane tutaj nie chce się wgrać na 1.0.7.8 a boję sie dużo kombinować.

Marcogm
10-11-2008, 17:39
Mam asusa wl700 uruchamiam sobie dostep plików przez ftp w internecie i wszystko działa OK! tylko że asus narzucił przez siebie serwery przez które ma być widoczny mój IP a one działają przez ok miesiąc potem meil i kasa.
Czy mógłby ktoś wymyślić coś aby w Config ip w zakładce Miscellaneous wpisać adres dowolnego serwera np. no-ip.pl jest darmowy .
Może żle coś robię? a może jakiś alternatywny soft? prubowałem wgrać firmoware 2.0.07 na v1.0.7.8 ale wyrzuca jakiś eror, może inne softy pozwalają edytować pole serwera, anie jakieś DYNDNS.org itp.

Marcogm
11-11-2008, 17:59
Mam asusa wl700 uruchamiam sobie dostep plików przez ftp w internecie i wszystko działa OK! tylko że asus narzucił przez siebie serwery przez które ma być widoczny mój IP a one działają przez ok miesiąc potem meil i kasa.
Czy mógłby ktoś wymyślić coś aby w Config ip w zakładce Miscellaneous wpisać adres dowolnego serwera np. no-ip.pl jest darmowy .
Może żle coś robię? a może jakiś alternatywny soft? prubowałem wgrać firmoware 2.0.07 na v1.0.7.8 ale wyrzuca jakiś eror, może inne softy pozwalają edytować pole serwera, anie jakieś DYNDNS.org itp.