PDA

Bekijk de volledige versie : Dysk USB



jackal
15-08-2008, 16:58
Hej
Mam router wl 500gP i standardowy soft dołączany do tego routera w wersji 1.9.7.5. Mój problem polega na tym, że bez względu na to czy dysk 30 GB podłączony poprzez zewnętrzną kieszeń jest sformatowany jako FAT32, NTFS czy EXT3 nie umie dodać nowego folderu przez USB Aplication -> Share Node List. Wyjątkiem jest gdy na dysku istniała mała partycj o pojemności 80 MB. Da się to również uczynić gdy podłączony jest pendrive o pojemnośc 2 GB. Druga sprawa to to ze gdy ściągam nowszy soft ze strony Asusa w postaci pliku *.zip to podczas jego rozpakowywania pojawia się błąd. Czy trzeba to w ogóle rozpakowywać zy można podac jako taki plik do ładowania nowego firmwaru.
Za wszystki odpowiediz z góry dzięki. Pozdrawiam

Lesiuk
16-08-2008, 06:06
Daj link do strony asusa z tym sofem - spróbuję ściągnąć.

Mi na moim wl-600g na sofcie który był fabrycznie nie wykrywało dużych partycji (ponad 200 gb), zmiana softu pomogła.

jackal
16-08-2008, 09:18
Dzięki za chęć pomocy. Ściągnąłem dzisiaj jeszcze raz (wczoraj ściągałem z dwóch różnych lokacji) i plik rozpakowuje się bez problemu :). Mimo to zamieszczam link do softu w wersji 1.9.7.7

Pozdrawiam

jackal
16-08-2008, 09:19
Dzięki za chęć pomocy. Ściągnąłem dzisiaj jeszcze raz (wczoraj ściągałem z dwóch różnych lokacji) i plik rozpakowuje się bez problemu :). Mimo to zamieszczam link do softu w wersji 1.9.7.7
http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl

Pozdrawiam