Results 1 to 15 of 52

Thread: ADOS - zamiennik Download Mastera (wersja PL)

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #12
    Preview
    Witam.
    Mam problem z tym skryptem. Od razu nadmieniam, że nie jestem zbytnio zaawansowanym użytkownikiem linuxa, ale do rzeczy.
    Przebrnąłem jakoś przez instalację i w tej chwili mogę się zalogować do ados na moim routerze. Problem w tym, że mogę dodać pliki, ale jakoś niespecjalnie chcą się one ściągać. Stąd mam następujące pytania:

    1. podczas logowania się do skryptu podajemy nazwę użytkownika i hasło, oraz port. Moje pytanie - jaki port (czy trzeba robić jakieś przekierowania, czy można nic nie wpisywać).
    2. Czy ktos próbował ustawiać ściąganie z kont z hasłem (np. RS) i czy się ściągało ??
    3. Podczas instalacji skryptu, program pyta o scieżki do plików (wget, curl i axel) - jakie ścieżki tu podać ( ja podałem /opt/bin - czy dobrze zrobiłem, bo np. w ogóle nie znalazłem w systemie pliku axel).
    4. Jak sobie dodałem polskie pliki językowe, to w ogóle był problem z dodaniem plików do listy ściągania - wyskakiwał jakiś błąd - co może byc przyczyną ??
    5. Jak w ogóle wygląda ściąganie - czy jest widoczny postęp w ściąganiu czy trzeba odświeżać stronę żeby zobaczyć ile się ściągnęło ??

    Na koniec mam jeszcze takie pytanko. Trochę ostatnio gmerałem w tym sofcie (olega) i mógłbym stworzyć takiego tutoriala dla "żółtodziobów" co to nigdy się z konsolą nie zetknęli. Pytanie tylko czy było by zainteresowanie, bo nie mam zbytnio czasu na robienie czegoś na zasadzie "sztuka dla sztuki".

    dodane 13.10.2008

    Po paru reinstalacjach udało mi się chyba doprowadzić program do stanu w którym ściąga pliki. Problem jest taki, że o ile ze stron WWW jakoś mu tam idzie (chociaż bardzo powoli), to dalej jest problem z kontem płatnym (rapidshare). Mimo tego że podałem użytkownika i hasło, to ściąga zamiast właściwego pliku stronę www rapida.

    No chociaż rtorrent i ntorrent działa przyzwoicie.
    Last edited by drozol; 13-10-2008 at 20:17. Reason: -

Similar Threads

  1. Download Master
    By nszb in forum WL-500gP Firmware Discussion
    Replies: 124
    Last Post: 03-10-2009, 13:56
  2. ADOS: zamiennik Download Mastera (wersja polska)
    By kauczu in forum Polish Discussion - Polski (PL)
    Replies: 0
    Last Post: 07-09-2008, 22:23
  3. Asus WL-500G Premium for torrent download
    By alexdagre8 in forum WL-500gP Q&A
    Replies: 4
    Last Post: 21-08-2008, 21:39

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •