Results 1 to 8 of 8

Thread: skrypt do rtorrent - pomocy

  1. #1

    skrypt do rtorrent - pomocy

    Nie moge poradzic sobie z autostartem rtorrenta.

    Zrobilem sobie taki skrypcik
    #!/opt/bin/bash
    su daniel -c 'screen -dmS torrent /opt/bin/rtorrent' &



    Odpalany z reki startuje pieknie, ale po restarcie nicholery sam nie rusza, chociaz w logu mam:

    rc.unslung: start service /opt/etc/init.d/S99rtorrent

    Ktos moze mi pomoc z tym?

  2. #2
    Po instalacji programu miałe¶ oryginalny plik startowy który u mnie działa bez problemu. Po co go modyfikowałe¶?

  3. #3
    Gdyby dzialal oryginalny plik startowy to po pierwsze , ze nie byloby tego posta, po drugie przywróciłbym oryginalna zawartosc pliku startowego.

  4. #4
    Napisz co¶ więcej jaki sprzęt masz i jaki firmware? Czy odpala się screen a na nim tylko nie startuje rtorrent czy w ogóle screen nie startuje?

  5. #5
    Sprzet to asus wl-500gp v1, soft oleg 1.9.2.7-d-r1825
    Skrypt odpalony z reki uruchamia screena i w tle rtorrenta, czyli dokladnie tak jak byc powinno. Ale podczas startu routera mimo, ze z logu wynika , iz skrypt zostaje uruchomiony, to nie startuje ani screen , ani rtorrent. Jesli mozesz wstaw zawartosc swojego S99rtorrent. Skoro mowisz, ze chodzi to jeszcze raz sprobuje z nim. Moze cos przeoczylem.

  6. #6
    Ja teraz przesiadłem się an tomato ale skrypt powinien być identyczny. jedyne co to zmień w nim użytkownika z poziomu którego startuje rtorrent.
    user="xxx"
    Attached Files Attached Files

  7. #7
    Nadal nie dziala, tym razem zarowno przy odpaleniu skryptu z reki jak i z automatu. W logu otrzymuje:
    rtorrent: cannot find readable session directory from config /tmp/local/root/.rtorrent.rc. check permissions

    Plik konfiguracyjny mam w lokalizacji: /tmp/local/root/.rtorrent.rc Prawa pliku: owner rw- group rw- other rw-

    Nie rozumiem co jest grane. Moze ktos pomoc?

  8. #8
    pisz na gg 638248

Similar Threads

  1. [How to] rtorrent & ntorrent
    By mancub in forum WL-500gP Tutorials
    Replies: 101
    Last Post: 18-12-2008, 08:21
  2. Ustawienia rtorrent. Pomocy
    By koper89 in forum Polish Discussion - Polski (PL)
    Replies: 3
    Last Post: 09-11-2008, 18:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •