Results 1 to 3 of 3

Thread: WL500W i ZTE MF 668 (HSPA+)

  1. #1

    WL500W i ZTE MF 668 (HSPA+)

    Witam,
    od kilku lat korzystam z routera WL500W.
    Dwa lata temu wgrałam czeski firmware (1.70a) i udało mi się skonfigurować go do odbioru internetu w technologii CDMA z modemem ADU-530C.

    Ostatnio zmieniłam dostawcę usługi internetowej i tu zaczęły się "schody".
    Aktualnie korzystam z modemu ZTE MF668 w technlogii HSPA+.

    Jako laik mam wątpliwości czy na czeskim sofcie nadal mam szansę skonfigurować router do odbioru internetu ze wspomnianym modemem. Próbowałam kilku ustawień, ale bez pozytywnego rezultatu. Może konieczna jest zmiana firmwaru, a może użycie "User defined Dial-Up connection" dostępnym w czeskim softwarze.
    Tak czy siak nie mam pojęcia jak odpalić na WL500W mój "nowy" internet.

    Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
    Pozdrawiam
    undo
    Last edited by undo; 07-02-2010 at 23:03.

  2. #2
    Dzięki,
    poradziłam sobie, skorzystałam z informacji zawartych w postach tutejszego Russian Discussion.

    Dla zainteresowanych tym tematem zrobiłam też instrukcję, może ktoś skorzysta.

    Umieściłam ją w wątku:
    http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=259636#259636


    Pozdrawiam
    undo

  3. #3
    Quote Originally Posted by undo View Post
    Dzięki,
    poradziłam sobie, skorzystałam z informacji zawartych w postach tutejszego Russian Discussion.

    Dla zainteresowanych tym tematem zrobiłam też instrukcję, może ktoś skorzysta.

    Umieściłam ją w wątku:
    http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=259636#259636


    Pozdrawiam
    undo
    Kolezanko ja napisalem toutoriala instalacji i konfiguracji routera na sofcie olega i chcialbym zeby sie rozrastal przy pomocy innnych forumowiczow. Jesli bylabys zinteresowana dopisaniem rozdzialu na ten temat to bylbym wdzieczny . Posiadam wersje edytowalna i moge ci podeslac jeslic chcesz odezwij sie na mail kali6@o2.pl lub gg3684292
    PZDR

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •