Results 1 to 1 of 1

Thread: ASUS WL-500GP v2 + Chello UPC

  1. #1

    Unhappy ASUS WL-500GP v2 + Chello UPC

    Witam
    Mam problem z nowo nabytym routerem ASUS WL-500GP v2.
    Problem polega na tym ze router nie wykrywa połączenia z modemem kablowym UPC CHELLO.
    Modem Arris CM550B. Router dostaje z DHCP adres ale przy probie przeglądania stron otwiera się strona informacyjna routera ze nie ma połączenia z modemem. Nie wiem już co można zrobić. Rożne wersje oprogramowania (narazie producenta jako iż nie chce jeszcze eksperymentować z alternatywnymi). Wszystko wygląda na podłączone ale router buntuje się ze nie ma połączenia i przez to brak dostępu do internetu. Jedyne co uzyskałem to na najstarszym firmwaru producenta asus przepuszczał połączenia z internetem (strony się otwierały) ale w statusie był błąd i informacja ze brak połączenia. A co zrobić żeby najnowsze działało??
    Z gуry dzięki za pomoc
    Pozdrawiam

    edit:
    Mam jeszcze jedno pytanko, czy przyczyna moze byc to ze do wersji v1 wgralem wersje v2? Z tego co wiem zamawialem wersje v2 i takie tez oprogramowanie sciaglem od progucenta. Wgralo sie bez problemu ale czy router rozpoznaje ze wersja jest nie taka czy mozna wrgrac v2 do v1? Jesli tak to jak to przywrocic bo po wgraniu najnowszego z v2 wypluwa sie ze przy probie wgrania z v1 ze nie poprawna wersja i jak sie rozpoznaje wersje bo z opakowania i naklejek producenta nic nie znalazlem.
    Last edited by oneblade; 14-10-2008 at 08:24.

Similar Threads

  1. объединение asus 500gp и asus 520gc
    By shi in forum Russian Discussion - РУССКИЙ (RU)
    Replies: 56
    Last Post: 12-04-2009, 11:17
  2. ASUS wl 500gp + карманный Hdd
    By Gayjin in forum Russian Discussion - РУССКИЙ (RU)
    Replies: 2
    Last Post: 15-06-2008, 18:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •