Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52

Thread: ADOS - zamiennik Download Mastera (wersja PL)

  1. #46
    ok dziala trzeba bylo zmienic linie 141:
    Code:
    if( strcmp( $phpver[1], "5.1.3" ) > 0 )

  2. #47
    Mam pytanie otóż czy ten ADOS działał by na tomato-1.27-NDUSB-8742-Ext
    na routerze wl500gpv2 ?

  3. #48
    Cóż, teoretycznie powinno działać, ale póki sam nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział

    Mogę jedynie podpowiedzieć (sugerując się próbami z OpenWRT), że możesz mieć problem z PHP. W OpenWRT nie udało mi się uruchomić ADOS'a z powodu okrojonej (tak to nazwijmy) wersji PHP, która jest dostępna w tamtejszych repozytoriach. Brakowało paru rozszerzeń, w tym najważniejszego sqlite.so, a nie mam jeszcze tyle wiedzy, aby samodzielnie stworzyć jakąś custom-ver PHP, która by działała w OpenWRT+ADOS.

    Więc mogę jedynie życzyć Ci aby w repozytoriach Tomato był PHP przynajmniej tak bogato wyposażony jak w Oleg-fw.

    PS: Jak podejmiesz wyzwanie to podziel się rezultatami.

    Pozdrawiam!

  4. #49
    czy za pomoaca ados mozna w jakis sposob pobierac pliki z RS, jednak bez uzycia konta premium?

  5. #50
    Po instalacji Ados-a na Olegu mam taki błąd przy próbie wskazania pliku do dodania w celu pobierania:
    Only sahred or private downloads can be added.
    Nie jestem pewny, czy mam prawidłowo ścieżki więc je zamieszczam:
    Path to the CRON directory /opt/etc/cron.1min
    Path to PHP executable /opt/bin/php
    cURL /opt/bin/curl
    Wget /opt/bin/wget

    Wybrałem pierwsze 2 opcje dotyczące SQLite i na obu jest to samo - a MySQL nie wiem, jak ustawić. Ktoś pomoże?
    A może ktoś ewentualnie wgrać swoją wersję już działającą Adosa w celu sprawdzenia czy zadziała?
    Last edited by piotrrz; 24-01-2011 at 19:28.

  6. #51
    Only sahred or private downloads can be added.
    Też miałem z tym problem. Raczej ze ścieżkami do php, cron, curl, wget nie ma to nic wspólnego.
    Chodzi o zarządzanie użytkownikami w ADOS. Nie jestem pewien, czy to bug, czy to feature ale póki miałem wszystko (administrowanie i pobieranie) na jednym koncie admina ADOSa, to wszystko działało poprawnie. Niedawno wpadłem na pomysł aby ze względów bezpieczeństwa konto admina ADOSa uniezależnić od konta zwykłego usera ADOSa, więc takowe utworzyłem - tylko do pobierania. Od tamtej pory nie mogłem nic ściągnąć - zawsze rezultatem był powyższy komunikat.

    Tak jak napisałem wyżej, być może to bug, choć bardziej prawdopodobne, że jednak feature, jednak ja nie za bardzo miałem czas aby go rozgryźć, aby stałsię użyteczny. Wróciłem do jedno-kontowej formy używania ADOS'a.

    Tobie radzę to samo, no chyba, że Ci się chce poeksperymentować. Ja ostatnio mam braki czasowe .

  7. #52
    W tym problem, że ja nie tworzyłem 2 kont, a mam tylko jedno. Dodanie kolejnych (kombinowałem z tym trochę) nic nie daje. Zrezygnowałem więc z Adosa - a pobieram pliki wgetem z pliku z ich listą

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Download Master
    By nszb in forum WL-500gP Firmware Discussion
    Replies: 124
    Last Post: 03-10-2009, 14:56
  2. ADOS: zamiennik Download Mastera (wersja polska)
    By kauczu in forum Polish Discussion - Polski (PL)
    Replies: 0
    Last Post: 07-09-2008, 23:23
  3. Asus WL-500G Premium for torrent download
    By alexdagre8 in forum WL-500gP Q&A
    Replies: 4
    Last Post: 21-08-2008, 22:39

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •